Tempofory ochraniają budowy
Ożywiająca się gospodarka zwiększa ilość inwestycji, które wymagają zabezpieczenia. Pierwsza połowa roku wprowadziła lekki optymizm i powrót do zamrożonych na czas kryzysu inwestycji. Ożywiły się place budów, powróciła też potrzeba skutecznego zabezpieczenia terenów, maszyn i pracujących ludzi. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest linia produktów przenośnych Tempofor: paneli, stóp oraz licznych akcesoriów montażowych i dodatkowych.
Najpowszechniejszym modelem jest typ Tempofor F2 z ocynkowanych drutów zgrzewanych na przecięciach i przyspawanych do ramy z ocynkowanych profili okrągłych. Panele są lekkie, ale wytrzymałe i odporne na korozję. Umieszcza się je w stopach betonowych, z tworzywa sztucznego lub materiałów pochodzących z recyklingu. Łączy natomiast obejmami, na haczyk, na pętlę lub na łącznik ze śrubami.
Z panelu łatwo utworzyć furtkę poprzez założenie kółka prowadzącego na dół pionowego profilu. Panele można też wyposażać w przesłony, odgradzając budowy od wzroku przechodniów.
Systemy przenośne Tempofor zabezpieczały skuteczne wiele budów w Polsce i za granicą:
Sukiennice i podziemia w Krakowie | Basztę Rybacką w Budapeszcie (Węgry) |
Pałac Biskupów Krakowskich w Kielcach | Ulice starego miasta w Kłajpedzie (Litwa) |
http://www.betafence.pl/
Data publikacji: 28.09.2011
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
«
»
«
»