Boisko we włoskiej Zoppoli zabezpieczone panelami Nylofor 2D Super
Bezpieczne boisko
Włoskie miasteczko Zoppola od lat wspiera aktywność sportową wśród lokalnej wspólnoty. Mieszkańcy parafii Św. Marcina przez cały rok dbają o to, by dzieci mogły grać na boisku sportowym, natomiast w okresie letnim organizowane są międzyregionalne turnieje w piłce nożnej w kategorii juniorskiej i dziecięcej. Aby móc kontynuować tę działalność konieczne jednak było dostosowanie boiska do obowiązujących wymogów prawa.
Certyfikowane ogrodzenie od Betafence
Betafence we Włoszech od lat współpracuje z CONI, dostarczając na główne włoskie boiska profesjonalne ogrodzenia. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, naszej marce i jakości władze Zoppoli i tym razem powierzyły nam wykonanie modernizacji boiska. Prostokątne słupy zostały osadzone na metalowych podstawach, a następnie przykręcone do betonowej podmurówki. Do słupów przymocowano górne i dolne poręcze, a powstałą przestrzeń wypełniły sztywne i wytrzymałe panele Nylofor 2D Super. Podwóje druty poziome sprawiają, że panele te są wyjątkowo odporne na odkształcenia. Słupy i panele wykonano w kolorze zielonym RAL 6005.
Witajcie na naszym boisku
W kilku miejscach w ogrodzeniu umieszczono bramy i furtki, które umożliwiają wejście i wjazd na teren boiska. Ramy bram wykonano z profili stalowych, a wypełnienie stanowią panele Nylofor 2D Super. Dla wyróżnienia ich z całości ogrodzenia, bramy pomalowano na kolor żółty.
Ponadto zainstalowano 7-metrowe słupy do montażu piłkochwytów (siatek zabezpieczających przed wypadnięciem piłki) oraz systemu oświetleniowego. Prace obejmowały również renowację murawy.
Oficjalnie boisko zostało ponownie otwarte w 2012 roku. W ceremonii wzięło udział wielu gości z lokalnej społeczności, drużyny piłkarskie oraz biskup, który poświęcił boisko.
Nie tylko sport, ale i tradycja
Zoppola słynie nie tylko z miłości do sportu, ale także ze swojej historii, którą reprezentują zabytki. Tu znajduje się zamek szlachecki Panciera di Zoppola oraz kościół z XII w z cennymi renesansowymi i barokowymi ołtarzami, XVI-wiecznymi kropielnicami, pięknymi drewnianymi meblami i elementami złotnicznymi.
Data publikacji: 15.10.2013
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
«
»
«
»