Szkolenia dla architektów w listopadzie
Dla architektów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i rozwijać swoje kompetencje, przygotowaliśmy listę szkoleń i warsztatów, w których będzie można wziąć udział w listopadzie. Szkolenia będą odbywać się w wielu miastach Polski, a ich tematyka jest zróżnicowana. Warto mieć na uwadze, że liczba miejsc na każde spotkanie jest ograniczona. Na szkolenia można zapisywać się poprzez platformę szkoleniową Izby Architektów RP.
Łódź
Nowelizacja Prawa Zamówień Publicznych
17-11-2016, rozpoczęcie o 16:30
Szkolenie z zakresu nowelizacji Prawa zamówień publicznych. Uczestnicy szkolenia otrzymają wskazówki jak prawidłowo przygotować oferty w przetargach ogłaszanych po 28 lipca 2016 roku. Wykonawcy zyskają wiedzę jakich informacji mogą od nich wymagać Zamawiający, jakie dokumenty należy przygotować do przetargów, a także czy i jak odwoływać się od decyzji Zamawiających. W trakcie szkolenia omówiona zostanie również planowana elektronizacja zamówień publicznych i obowiązki Wykonawców w tym zakresie. Szkolenie prowadzone będzie w formie prelekcji połączonej z prezentacją multimedialną. Uczestnicy otrzymają wydruk prezentacji.
Olsztyn
Linijka słońca - analiza nasłonecznienia i zacienienia z wykorzystaniem tradycyjnego diagramu
14-11-2016, rozpoczęcie o 12:00
Przyswojenie, pogłębienie i utrwalenie wiedzy dotyczącej zagadnień związanych z prawidłowym sporządzaniem analizy nasłonecznienia dla projektowanych/istniejących budynków mieszkalnych.
Opole
Warsztat praktyka – wzorcowe realizacje i rozwiązania wykonawcze dla hydroizolacji i wentylacji, jako niezbędny element przy prawidłowym projekcie architektonicznym
08-11-2016, rozpoczęcie o 15:45
Zaznajomienie z tematyką wentylacji, hydroizolacji i układania paroizolacji w kontekście najnowszych rozwiązań i systemów materiałowych.
Poznań
Efektywna komunikacja w zawodzie architekta z elementami prezentacji i autoprezentacji
Dwa terminy do wyboru:
03-11-2016, rozpoczęcie o 09:45
04-11-2016, rozpoczęcie o 09:45
Warsztaty mają na celu poznanie modeli i zasad profesjonalnej komunikacji w zawodzie architekta, a także metod budowania pozytywnego wizerunku. W czasie warsztatów zostaną omówione techniki efektywnych prezentacji i autoprezentacji. Uczestnicy będą mieli możliwość przećwiczenia technik wzmacniających komunikację interpersonalną, by być zrozumiałym i umieć precyzyjne i w sposób czytelny przekazywać komunikaty, intencje, itp.
Warszawa
Formalne i prawne uwarunkowania podejmowania działań inwestycyjnych w obiektach zabytkowych. Procedury konserwatorskie. Kompetencje organów ochrony zabytków.
03-11-2016, rozpoczęcie o 13:45
Wyjaśnienie specyfiki badań niezbędnych dla rozpoznania budowli zabytkowej, koniecznych dla prawidłowego opracowania koncepcji projektowej i sprawnego uzyskania pozwolenia wojewódzkiego konserwatora zabytków na prace przy zabytku. Faza przedprojektowa.
Projektowanie w obiektach zabytkowych - II część
24-11-2016, rozpoczęcie o 13:45
Wyjaśnienie specyfiki badań niezbędnych dla rozpoznania budowli zabytkowej, koniecznych dla prawidłowego opracowania koncepcji projektowej i sprawnego uzyskania pozwolenia wojewódzkiego konserwatora zabytków na prace przy zabytku. Faza przedprojektowa.
Data publikacji: 3.11.2016
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
«
»
«
»