Projektowanie oparte na rzemiośle #3
Jak pomysły młodych projektantów mogą zaistnieć w ofercie tradycyjnego warsztatu rzemieślniczego? Czy mogą poprawić jego funkcjonowanie? Spotkanie będzie okazją do podsumowania projektu rewitalizacyjno-badawczego poświęconego szewstwu na przykładzie Specjalistycznej Spółdzielni Pracy „Stopa”.
Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną materiały edukacyjne „Zasady świadomego projektowania w oparciu o lokalne dziedzictwo” dla osób pragnących realizować swoje projekty z miejskimi wytwórcami.
Druga część spotkania zostanie poświęcona zadaniu zrealizowanemu w Eksperymentalnej Pracowni Drewna Wydziału Wzornictwa ASP w Warszawie, tj. projektowaniu i wykonaniu ozdób szklanych inspirowanych legendami miejskimi.
Udział wezmą: Ewelina Czaplicka-Ruducha, absolwentka Katedry Mody ASP w Warszawie,
Jan Garstka, Aleksandra Filimon, Magda Jerzak – studenci Wydziału Wzornictwa oraz Karolina Król, studentka IV roku w Instytucie Psychologii Ekonomicznej na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS (stażystka w Centrum Innowacji Uniwersytetu SWPS, oddelegowana do współpracy z Muzeum Warszawskiej Pragi).
Prowadzący: Katarzyna Chudyńska-Szuchnik, Paweł Jasiewicz
23 lutego 2017 r. o godzinie 18:00
Muzeum Warszawskiej Pragi
ul. Targowa 50/52, 03-733 Warszawa
Sala Praski Penthouse, wstęp wolny.
Szczegóły na stronie wydarzenia.
Data publikacji: 17.02.2017
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
«
»
«
»