Nowe tekstury podłóg marki Chapel Parket
Marka Chapel Parket poszerzyła bibliotekę plików dla architektów. Do obszernej już bazy dodane zostały kolejne tekstury podłóg Chapel Parket i Avance Floors.
Nowe tekstury można pobrać bezpłatnie na stronie marki www.chapelparket.pl Wkrótce również na portalu www.infoarchitekta.pl
W maju zaktualizowana została biblioteka tekstur podłóg z kolekcji Chapel Parket. Do dyspozycji projektantów i architektów są już wszystkie odcienie tej wiodącej serii. Kolekcja obejmuje deski i klepki (układane zarówno w klasyczną jodełkę jak i wzór francuski) w aż 43 barwach. Każdy kolor obrazuje w sumie 7 plików (3 tekstury desek i 4 tekstury klepek).
Niedawno wzbogacono również bazę marki Avance Floors.
Przypomnijmy, że architekci mogą do dyspozycji tekstury z 8 kolekcji podłóg Chapel Parket i pliki obrazujące podłogi marki Avance Floors. Baza zawiera w sumie materiały w ponad 70 kolorach (liczba ta obejmuje także 10 odcieni Chapel Minster) i różnych sposobach wykończenia. Biblioteka dostarcza tekstury drewna postarzanego, nacinanego poprzecznie, jak i poddawanego specjalnym metodom obróbki, których rezultatem są podłogi przypominające materiał wystawiony na działanie żywiołów.
PLIKI Z KOLEKCJI AVANCE FLOORS DO POBRANIA NA STRONIE WWW.INFOARCHITEKTA.P
Każdy plik jest opisany nazwą kolekcji i koloru oraz kodem ułatwiającym zidentyfikowanie danego produktu. Ma on duże znaczenie, gdyż w zależności od serii (a co za tym idzie – sposobu wykończenia drewna) ten sam kolor może przybierać inny wygląd. Kod zawiera m.in. informacje o selekcji drewna i szerokości danego elementu.
W tym kontekście warto odnotować, że każda podłoga sygnowana marką Chapel Parket jest tworzona na zamówienie: z dostępnych „możliwości” (mowa o selekcji drewna, jego wykończeniu, palecie kolorów i sposobów wykończenia) tworzy podłogę odpowiadającą wszystkim potrzebom. Liczba opcji ze standardowej oferty jest tak duża, że można z nich stworzyć ponad 60 tys. różnych podłóg. Na tym nie koniec, na specjalne zamówienie powstają elementy ponadstandardowe (takie jak dwubarwne kasetony, czy klepki o wyjątkowo dużych wymiarach).
Data publikacji: 6.07.2018
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
«
»
«
»